ندای سلامت با طبیعت

کتاب خطّی قرابادین کبیر عقیلی خراسانی

اپلیکیشن رایگان کتاب جامع تحفه حکیم مومن اپلیکیشن رایگان واژه نامه مفردات طب سنتی قرابادین کبیر ندای سلامت با طبیعت نرم افزارهای طب سنتی برای گوشی قرابادین یا دروسازی طبیعی

اطلاعیه فروشگاه

جهت سهولت استفاده داروسازان طب سنتی ................................................................................................................................... .. از کتاب مرجع خطّی قرابادین کبیر عقیلی خراسانی ......................................................................................................... .................... .... دسته بندی فهرست گذاری مطالب در مجموعه مقالات بصورت پی دی اف انجام شد استفاده این مقالات را به پژوهشگران و محققین داروساز توصیه میکنیم ............................................................................................................ ................... ... ندای سلامت با طبیعت ..................................................................................................... .............................................................................. مهندس سید رحمت الله انصاری ............................................................................................................................................... همراه : 09123382295

بخش سعوطات قرابادین کبیر عقیلی خراسانی

بخش سعوطات قرابادین کبیر عقیلی خراسانی

فرمت فایل مقاله  پی دی اف

عطسه کردن، روش درمانی موثر  با عطسه کردن، خطر لختگی خون را از بین ببرید

ه کردن یکی از روش های درمانی تقریبا رایگان و بسیار موثر در طب اسلامی و سنتی است که به دلیل پاک سازی سر و بدن، درمان بسیاری از بیماری ها محسوب می شود.
متخصص طب سنتی در گفتگو با ایمنا گفت: درقدیم به دلیل فواید بسیار زیاد عطسه اگر نیاز بود، فرد خود را وادار به عطسه می کرد و این کار را ازطریق انفیه های سنتی انجام می داد. در واقع درست کردن انفیه روش های متفاوتی دارد. اما پایه اصلی انفیه ، کندش است.
محمد موسوی ادامه داد: انفیه اسلامی از ترکیب کندش و سیاه دانه درست می شود. کندش ریشه گیاهی است که ظاهر آن سیاه و درون آن زرد است.
وی افزود: برای این کار به افراد توصیه می شود سیاه دانه را دو برابر کندش آسیاب کرده ، ترکیب کنند و در بینی بریزند. در این هنگام همه آب ها خارج شده و بینی خشک می شود. این انفیه را نباید به مقدار بیشتر از مصرف درست کرد، زیرا اگر سیاه‌ دانه آسیاب شود و بماند، سمی می‌شود.
رئیس مؤسسه پیک شفا اصفهان در مورد اهمیت عطسه گفت: عطسه در فنون پیشگیری و درمان بیماری ها از جمله برای جلوگیری از بروز سکته هاحائز اهمیت فراوان است.
وی افزود: داروهای عطسه آور (انفیه) باید در جعبه داروهای خانگی همیشه موجود باشد و برای پیشگیری هفته ای یک بار و برای حداقل ۱۵ بار عطسه ایجاد شود.
این متخصص طب سنتی اضافه کرد: عطسه جریان خون را در سر تسریع و عروق و جریان های درون بافتی را جارو می کند. همچنین عطسه چشم را تقویت و حس بینایی را قوی و خستگی را از بدن می زداید.
وی در ادامه بیان داشت:  عطسه قلب و ریه ها و حنجره و حجاب سینه را از هر نوع رسوب پاک می کند. بنابراین توصیه می شود که به محض احساس ناراحتی در سینه یا سر و احساس خفگی و تنگی سینه به وسیله انفیه و با ایجاد عطسه جریان خون را در قلب یا مغز از لختگی منحرف نموده و خطر را رفع کنید.
فرمت فایل  پی دی اف
تعداد صفحه 4


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
seout_2128099_7382.zip1.4 MB